ایثارگری کادر درمان برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی

منتشرشده توسط مدیر سایت در تاریخ

سپاه حضرت سیدالشهدا(ع)

سپاه حضرت سیدالشهدا(ع)

 

سردار حسن حسن زاده ظهر امروز در آیین تجلیل از مدافعان سلامت دارالشفا کوثر شهرری که به مناسبت سالروز ولادت حضرت عبدالعظیم(ع) برگزار شد اظهار کرد: پس از شیوع بیماری کرونا پزشکان، پرستاران و کادر درمانی با جانفشانی و ایثار خود ثابت کردند که در خط مقدم جبهه حافظان و مدافعان سلامت این ملت هستند.

وی افزود: پس از اینکه شرایط ناشی از شیوع کرونا بر کشور حاکم شود، هر گاه صحبت از جهاد، دفاع، ایستادگی، مقاومت و ایثارگری به میان می‌آمد، عرصه نبرد سخت مثل هشت سال دفاع مقدس برای همگان مجسم می‌شد اما امروز برای همه دنیا جا افتاده که فرهنگ انقلابی، علوی، جهادی و بسیجی در هر عرصه‌ای که اسلام، انقلاب، مردم و مسلمین نیاز پیدا کنند، وارد شده و کمک‌رسانی می‌کند.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران در ادامه گفت: ایثارگری کادر درمانی به عنوان یک برگ زرین دیگری در تاریخ با عظمت و ارزشمند کشورمان و انقلاب اسلامی ثبت شد.

حسن‌زاده تصریح کرد: امروز به عنوان نماینده فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این مرکز حضور یافته و از شما پزشکان زحمتکش به عنوان نماینده تمام آحاد پزشکی تقدیر و تکریم می‌کنیم که در ۹ ماه گذشته با ایمان و از خودگشتگی محکم و استوار در کنار مردم هستید.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به واسطه این حضور و همدلی و ایثارگری‌های حافظان سلامت، خداوند متعال عنایت ویژه‌ای خواهد کرد چنان که همیشه شامل عنایت و رحمت پرودگار بوده‌ایم.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.