کتاب وصیت‌نامه سیاسی ـ الهی حضرت امام خمینی(ره)

منتشرشده توسط مدیر سایت در تاریخ

کتاب وصیت‌نامه سیاسی ـ الهی حضرت امام خمینی(ره)

کتاب وصیت‌نامه سیاسی ـ الهی حضرت امام خمینی(ره)

کتاب وصیت‌نامه سیاسی ـ الهی حضرت امام خمینی(ره)

«وصیت‌نامه سیاسی ـ الهی حضرت امام خمینی(ره)»، یکی از نوشته‌های کلیدی در شناخت اندیشه‌های سیاسی انقلاب اسلامی و امام خمینی(ره) است.

در آغاز این کتاب می‌خوانیم:

«امام خمینی نگارش وصیت‌نامۀ سیاسی ـ الهی خویش را – که در حقیقت پیام جاوید ایشان و خلاصۀ همه وصایا و پیام‌های زندگی پر برکت‌شان می‌باشد – در تاریخ ۲۶ /۱۱/۱۳۶۱ به پایان رسانده و نسخه‌ای از آن را طی پیامی به تاریخ ۲۲/۴/۱۳۶۲ – که به مناسبت افتتاح اولین دوره مجلس خبرگان صادر فرمودند – به صورت لاک و مُهر شده نزد خبرگان اولین دورۀ مجلس خبرگان رهبری به امانت سپردند. امام خمینی در سال‌های بعد، وصیت‌نامه‌اش را مورد بازبینی قرار داده و با انجام تغییراتی در آن، دو نسخه از متن اصلاحی را که بر روی پاکت‌های آنها به خطّ ایشان نوشته شده است: «متن وصیت‌نامۀ سیاسی – الهی این‌جانب جهت نگهداری در مجلس خبرگان و آستان قدس رضوی» برای تحویل به مراکز مذکور به نمایندگان خویش سپردند.

 

[av_button label=’دانلود کتاب’ link=’manually,https://mighat313.com/wp-content/uploads/2020/01/Vasiyat-Emam.pdf’ link_target=’_blank’ size=’large’ position=’center’ icon_select=’yes’ icon=’ue84f’ font=’entypo-fontello’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ admin_preview_bg=”]


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.