پیام سردار قاآنی به فرماندهان جهاد اسلامی و حماس

منتشرشده توسط مدیر سایت در تاریخ

سردار قاآنی

سردار قاآنی

 

سردار اسماعیل قاانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی به اکرم العجوری فرمانده گردانهای القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین و محمد ضیف فرمانده گردانهای عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش حماس ، مبارزات ملت فلسسطین علیه دشمن صهیونیستی را ستود‎

سردار قاآنی در پیام خود به محمد ضیف آورده است : عملیات شمشیر قدس نشان داد آنانی که در فرایند فروش فلسطین شرکت داشتند، فقط از جانب خود این کار را انجام داده و از خیانت خود پشیمان خواهند شد.

وی افزود شما گروه‌های مقاومت فلسطین با پایمردی خود حماسه عظیمی را رقم زده و ضعف دشمن را به اثبات رساندید.

سردار قاآنی ادامه داد : من به شما تاکید می‌کنم بر سر عهدی که شهید سردار حاج قاسم سلیمانی با شما بسته بود هستیم.ما هر چه که فشارها افزوده شود و تحریم‌ها تشدید شود فلسطین را تنها نخواهیم گذاشت.

فرمانده نیروی قدس در ادامه تصریح کرد : این وعده ای است که حاج قاسم سلیمانی به شما داده بود و امروز دشمن هم خوب می داند که فلسطین تنها نبوده بلکه محور مقاومت روز به روز وسیع تر و مستحکم تر می‌ شود.

سردار قاآنی در پیام خود به محمد ضیف تاکید کرد : قدس همچنان قطب نمای محور مقاومت و قبله جهادش باقی خواهد ماند.

وی افزود : ما تا زمان از بین رفتن رژیم غاصب صهیونیستی و آزادی وجب به وجب سرزمین فلسطین از پای نخواهیم نشست.

فرمانده نیروی قدس همچنین در پیام خود به اکرم العجوری فرمانده گردانهای القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین هم تاکید کرد: شما با پایمردی و وحدت صفوف و فرماندهی حکیمانه و شجاعانه خود ارتش صهیونیستی را زبون و خوار کردید.

وی در ادامه این پیام تاکید کرد : توانمندی شما بسیار بالاتر از آن چیزی است که دشمن تا به امروز به چشم دیده و حتی تصور می‌کند.ما همراه شما هستیم و بر همان عهد شهید حاج قاسم سلیمانی استوار هستیم.

سردار قاآنی تصریح کرد : ما با روح و جان خود و با تمام آنچه که خداوند عز و جل  از توانمندی و امکانات به ما داده در کنار شما خواهیم بود.ما شک نداریم که وارد مسجد الاقصی شده و باعزت و اقتدار در آن نماز خواهیم خواند.

وی خاطر نشان کرد : هرگز از حمایت و پشتیبانی از شما هر قدر هم که چالشها شدید و خطرات افزون شوند، دست نخواهیم کشید و این کار را تا زمان زوال رژیم غاصب ادامه خواهیم داد.

سردار قاآنی فرمانده نیروی قدس در پایان پیام خود به اکرم العجوری فرمانده گردانهای القدس گفت : من دست مجاهدانی را که این فتح مبین را رقم زدند می بوسم.‎


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.