شهید علی توده فلاح

منتشرشده توسط مدیر سایت در تاریخ

شهید علی توده فلاح

شهید علی توده فلاح

 

 

حوادث تروریستی دوازدهم رمضان تهران ۱۷ شهید برجا گذاشت. شهید علی توده فلاح از جمله شهدایی است که در حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی به شهادت رسید.شهید علی توده فلاح یک شب در خواب می بیند که داعش به مجلس حمله کرده و تیری به سرش می زنند. وی این این خواب را برای خانواده اش تعریف کرده بود.گروه سیاسی- شهید علی توده فلاح از کارمندان باسابقه مجلس بود که صبح روز چهارشنبه بعد از حمله تروریست ها به مجلس، با اطلاع رسانی به همکاران خود در طبقه چهارم ساختمان اداری مجلس، جان بسیاری را نجات داد.

بنا به گفته همکاران نجات یافته اش اگر وی اطلاع رسانی نمی کرد که داعش حمله کرده، بیشتر کارکنان و مسئولان دفاتر طبقه چهارم به شهادت می رسیدند.

توده فلاح به محض دیدن تروریست ها از راه پله طبقه سوم ساختمان اداری به طبقه چهارم رفت  و به همکارن خود می گفت که حمله تروریستی شده، در اتاق را قفل و موبایل ها را بی صدا کنید و صدای تلفن ها را قطع کنید.

وی سپس در راهرو طبقه چهارم فریاد می زد که  موضوع جدی است. شوخی نگیرید و به داخل اتاق هایتان بروید.

این شهید بعد از اطلاع دادن به همکاران خود، در حال رفتن به طبقات پایین بود که در پله های طبقه دوم با یکی از تروریست ها روبرو می‌شود و فکر می کند که یک نفر به مجلس حمله کرده و می خواست اسلحه اش را بگیرد اما تروریست دیگر او را به رگبار می بندد.

در حال حاضر بسیار از کارمندان مجلس بخصوص کارمندان طبقه چهارم که تروریست ها در آنجا جای گرفته بودند، نجات جان خود را مدیون وی هستند.

 

گلزار شهدا


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.