تشریح اقدامات سپاه برای مقابله با کرونا

منتشرشده توسط مدیر سایت در تاریخ

سردار سلامی

 

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه بازدید از مرکز واکسیناسیون شهید میرجلالی یزد با اشاره به اقدامات سپاه در مقابله با ویروس کرونا اظهار کرد: سپاه در چند بخش‌، کمک‌ها و امداد‌ها را به مردم عزیزمان ارائه می‌دهد.

وی افزود: اولاً در موضوع واکسیناسیون است که پایگاه‌های تجمیعی مستقلی را با همه امکانات و تجهیزات و نیروی انسانی تشکیل داده ‌و با کادر درمان دانشگاه‌های علوم پزشکی و بخش‌های بهداشت و درمان کشور در پایگاه‌های واکسیناسیون به‌شکل مشارکتی فعال است.

فرمانده‌کل سپاه افزود: بخش دیگر غربالگری خانه‌به‌خانه و انجام کمک‌های محله‌محور به کسانی است که دچار بیماری کرونا هستند‌‌.

سرلشکر سلامی تصریح کرد: کیت‌های اولیه تشخیص بیماری کرونا اهدا شده است و نیز سیستم خودرویی یگان‌های رزمی سپاه به‌همراه بسیجیان به کمک خانواده‌های کم‌توانی که قادر به تأمین مایحتاج و داروهای بیماری نیستند و یا در انجام کارهای شخصی مشکل دارند ‌می‌شتابند.

سرلشکر سلامی در پایان تأکید کرد: سپاه هم در طرح شهید سلیمانی و هم در ارائه بسته‌ها و کمک‌های معیشتی به مردمی که از کرونا آسیب دیده‌اند یا کسانی که در تأمین مایحتاج زندگی مشکل دارند خدمت‌رسانی می‌کند و توزیع بسته‌های معیشتی در سراسر کشور و نیز استان یزد با مردم خیّر و بسیار بخشنده انجام می‌شود.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.